خانه / آموزش سئو سایت / پس لرزه های نتایج در گوگل

پس لرزه های نتایج در گوگل

پس لرزه ی گوگلی - سئو
پس لرزه ی گوگلی – آموزش سئو

به نام خداوند عالم مطلق

لرزه های نتایج گوگلی

از این پس در این قسمت میخواهیم پس لرزه ها و زلزله های نتایج گوگل برای کاربران ایرانی را نشان دهیم.همینطور که میدانید سوم سپتامبر 2016 یک زلزله شدید در گوگل ایجاد شد و خیلی از جایگاه لینک های صفحات ایرانی و غیر ایرانی با کلمات کلیدی خاص جابجا شد .خیلی ها جریمه شدند.لطفا راحت نگویید صفحه ی ما در گوگل ناپدید شد.اول بروید آخرین صفحه ی گوگل را با کلمه کلیدی خود بسنجید و ببینید که رتبه شما از 15 گوگل به 265 گوگل رسیده است بعد بیایید عنوان کنید ما لینک هامون ناپدید شده است.پس ناپدید نشده است لینک های شما جریمه شده است.این جریمه را چند روز پیش بصورت عمومی در سراسر جهان ، گوگل اجرا کرد.برای خیلی ها زلزله شد و پس لرزه گوگلی آن به شما رسیده است.البته گوگل اعلام کرده است این آپدیت جدید از الگوریتم پنگوئن نبوده است و هیچ اطلاعات دیگری هم تا الان بروز نداده است.

زلزله گوگل - آموزش سئو
زلزله گوگلی و عدم پاسخگویی

برای اینکه این تغییرات را بتوانید هر روز رصد کنید ، و قبل از اینکه جایی بخواهد در مورد آن مطلب بنویسد که آیا شما برسید آن را بخوانید و یا نرسید، می توانید با مراجعه به این صفحه از این به بعد از پیش لرزه ها و زلزله ها و پس لرزه های نتایج گوگل با خبر شوید.

اگر این خطوط قرمز شد بدونید خبریه…و خونسردی خودتون رو حفظ کنید.تغییراتی در الگوریتم ها داده شده و یا بروزرسانی ای در الگوریتم پنگوئن و یا الگوریتم پاندا و یا دیگر الگوریتم های دیگر گوگل مثل الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل ایجاد شده است احتمالا.

هر چه Risklevel بیشتر باشد لرزه بر اندام جایگاه لینک شما در کلمه کلیدی های خاص ( یا تکانه های شدید بر SERPS شما) بیشتر خواهد بود.

خلاصه
تاریخ نوشته
نام نوشته
پس لرزه های گوگلی
امتیاز
5

درباره ی سید حسن موسوی نژاد

همچنین ببینید

بهینه کردن سئو سایت

تاثیر بهینه کردن عکس در سئو سایت

بالا بردن سرعت وبسایت با بهینه کردن عکس در سال 2016 همه ما از اهمیت ...

12 دیدگاه

  1. خیلی مفید بود . برای من خیلی سوال بود که دلیلش چیه ؟

  2. برای اینکه بدونیم به صورت خاص لینک ما جابجا شده یا نه ابزار جدیدی هست؟البته در طی دو روز گذشته سایت ما بهبود رتبه داشته است.

    • بهترین راه رایگان اینه که با Google Analytics یا Search Console به قسمت کلمات کلیدی تون بروید و Position رو چک کنید مثلا در بازه یک ماهه اگر لینک شما جابجا شده باشد انجا درج شده است.اگر بازهم ابهامی هست بفرمایید تا بیشتر توضیح بدم

  3. ممنون مرسی از مطلب خوبتون

  4. سلام.ممنون بابت مطالب و وبسایت زیبایی که دارید

  5. خسته نباشید مرسی به خاطر این وبسایت مفید

  6. با سلام، موفق باشید. عالی بود.

  7. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.