خانه / الگوریتم های گوگل / الگوریتم پنگوئن 2 چیست؟

الگوریتم پنگوئن 2 چیست؟

الگوریتم پنگوئن 2 چیست؟

الگوریتم پنگوئن2.1

الگوریتم پنگوئن 2 penguin
آموزش سئو سایت -الگوریتم پنگوئن 2 penguin

 

اگر مقاله ی الگوریتم پنگوئن گوگل چیست را خوانده باشید یک توضیحات اولیه ای در مورد آن خدمتتون دادیم.در ادامه درم

مت کاتس مدیر بخش مبارزه با اسپم گوگل در روز چهارم اکتبر 2013 و از طریق اکانت توییتر خود رسما آپدیت جدید الگوریتم پنگئون گوگل با نام 2.1 را اعلام کرد. در 24 آوریل 2012 الگوریتم پنگوئن برای اولین بار و به هدف مبارزه با لینک های غیرعادی ایجاد شد که بر روی 3.1 درصد از نتایج موتور جستجوی گوگل تاثیرگذار بود. الگوریتم پنگوئن 2 در 20 می 2013 معرفی شد که موجب تغییرات اساسی در رتبه بندی نتایج گوگل و کاهش چشمگیر تاثیر بک لینک بر آنها شد. از آن تاریخ تا کنون و با تقریبا 4 ماه تاخیر همچنان گوگل پیج رنک سایت ها را آپدیت نکرده تا شایعه حذف پیج رنک از عوامل موثر بر رتبه بندی گوگل قوت بیشتری بگیرد.

 

در بحث الگوریتم پنگوئن 2 باید گفت که الگوریتم پنگوئن 2.1به نقل از مت کاتس:

الگوریتم 2.1 تقریبا بر 1 درصد از نتایج گوگل و سایت های اینترنتی تاثیر خواهد گذاشت ولی میزان تاثیر آن بسیار چشمگیر خواهد بود تا جاییکه ممکن است با کاهش چشمگیری در تعداد بازدیدکنندگان سایت از گوگل باشید.

هنوز گزارشات زیادی از تاثیر این آپدیت جدید در انجمن های تخصصی وبمستران و سایت های معتبر ارائه نشده است ولی بنظر میرسد که اهداف پنگوئن 2.1 در ادامه نسخه های قبلی بوده و با تغییراتی در راستای افزایش دقت آن راهی دنیای اینترنت شده است.

عملکرد پنگوئن 2.1 و مرغ مگس خوار

 

با توجه به تغییرات اساسی در الگوریتم گوگل که با نام مرغ مگس خوار و در همین هفته گذشته صورت گرفت، بنظر میرسد این آپدیت پنگوئن پاسخی از طرف گوگل برای میزان همخوانی مرغ مگس خوار با الگوریتم های قبلی باشد. به بیان دیگر گوگل با اینکار اعلام کرد که تغییرات صورت گرفته در راستای اهداف قبلی و برای تقویت آنها انجام شده و همچنان نگاه ویژه ای به لینک های غیر طبیعی و خرید و فروش بک لینک خواهد داشت.

آموزش سئو سایت - الگوریتم پنگوئن 2
الگوریتم پنگوئن 2- آموزش سئو سایت

همچنان اطلاعات قابل اتکایی در مورد الگوریتم مرغ مگس خوار در دسترس نیست و باید منتظر اطلاعات بعدی از کارشناسان گوگل بمانیم

برای دریافتن ابعاد دیگر این الگوریتم و لینک بیلدینگ آموزش سئو سایت سر بزنید

ما رو از نظراتتون محروم نکنید

برگرفته از وب سیما

خلاصه
نام مقاله
الگوریتم پنگوئن 2 چیست؟
چکیده
توضیحات کامل و ساده در مورد الگوریتم پنگوئن 2 ,از الگوریتم پنگوئن 2 چه میدانید؟الگوریتم های دیگر گوگل را نیز در سایت ما دنبال کنید آموزش سئو سایت
نویسنده
نام منتشر کننده
انقطاع
لوگو منتشرکننده

درباره ی سید حسن موسوی نژاد

همچنین ببینید

آموزش سئو سایت

مهندسی لینک سازی داخلی سایت – قسمت دوم

مهندسی لینک سازی داخلی سایت در مقاله قبلی در مورد لینک سازی داخلی صحبت کردیم ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.